Na začiatok chcem spomenúť, že zoznamu vylúčime všetky itemy, ktoré boli v hre pred oficiálnym spustením. Inak by sme tu mali 12 itemov, ktoré máju rovnaký počet dní, ako napríklad Scar, taktikalka, veľké shieldy, medkit, bandáže a podobne.

Sústredíme sa len na itemy, ktoré boli pridané po 25. Septembri 2017, kedy bol oficiálne spustený Fortnite.

Silence Pistol 651 dní

Ako prvý item máme Silence Pistol a nechápem ako je možné, že táto zbraň bola v hre takú dlhu dobu. Silence Pistol bol prvý item, ktorý bol pridaný do Fortnite a to 1. Januára 2018. Táto pištoľ slúžila hlavne ako epická a legendárna verzia klasickej pištole. A vtedy neboli pištole také skvelé, ako sú teraz v 2. kapitole.

Odporúčame: 5 vecí, ktoré podľa Ali-A chýbajú v 2. kapitole

Bush-Fortnite-1.-kapitola

Launch Pad 699 dní

Launch Pad je jeden z najlepších itemov na mobilitu a veľmi radi by sme ho uvítali aj v 2. kapitole. Skvelé by sa hodil k súčasnému stavu hry, kedže v hre chýba item na mobilitu.

Launch-Pad

Bush 706 dní

Toto je jeden z najikonickejších itemov vo Fortnite. Patril k prvým itemom, ktoré boli pridané do hry a určite nepatril k najlepším itemom ale skôr k najikonickejím. Niektorý si krovie vychvaľovali a dokázali dať vďaka nemu aj kill. To boli ešte časí, keď neboli boti v hre.

Bush-Fortnite-1.-kapitola

Mini shieldy 709 dní

Odporúčame: 5 veci, ktoré nám najviac chýbajú v 2. kapitole Fortnite

Mini shieldy sú jediným itemom v zozname, ktorý sa ešte stále nachádza v hre. To znamená, že deň čo deň naberajú na čase. Podobne ako mini shieldy je v hre aj Spike Trap ale ta bola v začiatkoch úplne iná, takže sa nedá tak úplne rátať do zoznamu.

Mini-shield-Fortnite

Slurp Juice 719 dní

Slurp Juice je najdlhšie trvajúci item vo Fortnite a v 2. kapitole ho nahradila Slurpy Swamp. Bol pridaný na Halloweensky event 25. Októbra 2017. Aj keď je prvý v našom zozname, tak to nieje na dlho, pretože ho čoskoro predbehnú mini shieldy a Spike trap, ak ju teda rátame.

Odporúčame: 6 itemov, ktoré boli vo Fortnite veľmi krátko

Slurpy-Juice-Fortnite

O chvíľu sa stanú mini shieldy kráľom rebríčka, pretože Epic nemá žiadny dôvod ich odstraňovať. Čo si myslíte? Mala by sa Spike Trapka klasifikovať rovnako ako minishieldy?

Predchádzajúci článokUž máme odhalené vianočné skiny, song a zmeny v mape
Ďalší článokAko odomknúť Sorana skin, Pickaxe, Back Bling a štýly
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na