8. Apríla dorazil patch, ktorý mal malý dopad na hru, no v súboroch sa našli itemy, ktoré naznačujú budúce smerovanie Fortnite.

Patch, ktorý dorazil 8. Apríla sa zameral viac na opravu nefungujúcich vecí a bugov, než na pridanie nového obsahu. No aspoň sme dostali minulý piatok Deadpool event, ktorý zabavil hráčov na nejakú tu chvíľu.

5 nových itemov odhalil dataminer ‘Spedicey1’. V súboroch hry sa nachádzali len kódy. Žiadne obrázky k itemom sa nenašli ale aspoň máme predstavu o tom, čo môžeme čakať.

Je tu množstvo itemov a odhadom si myslím, že Tornádo grenade bude niečo podobné ako Airstrike grenade, len s tým rozdielom, že to bude tornádo. Nové RPG predpokladám, že bude s navádzacími raketami, kedže sa na nástenke nachádza obrázok tejto zbrane.

Zbrane na nástenke v lobby

U itemized upgrade station predpokladám, že sa bude jednať o niečo podobné, čo nájdete v COD Warzone, kde je stanica na vylepšovanie a hráči si tu môžu kúpiť rôzne vylepšenia. Fortnite už kopíroval Apex zo spawnovacími stanicami a tentoraz bude kopírovať COD.

stanica na vylepšovanie COD Warzone

Chug stand bude pravdepodobne stanica na doplnenie shieldu a clone machine, hovorí sama za seba. Najviac mi dáva zmysel stanica na vylepšovanie z COD, kedy máme v hre aj zlaté mince a tie by fungovali ako platidlo.

Aj keď sa to nachádza v súboroch hry, tak to nieje 100% iste, že sa to objaví v hre, skôr je to tak, že sa väčšina leaknutých vecí v hre neobjaví. Viac zistíme v nasledujúcom update 12.40, ktorý bude 14.4 a v tom čase prídu Midas challenge.

Predchádzajúci článokFortnite 8. Apríl update, patch notes
Ďalší článokMuselk prekonal Fortnite rekord bez použitia zbrane
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na