Epic určite prinesie množstvo itemov na mobilitu, len otázka je, ktorý item príde ako prvý?

2. kapitola vrátila všetko na začiatok, kedy v našom arzenále máme len pár zbraní a žiadne itemy na mobilitu. Jediné čo môžeme je jazdiť alebo plávať inak, musíme do zóny bežať.

Fortnite sa pravidelné mení a určite príde množstvo itemov na mobilitu. Možno sa ich dočkáme až na začiatku novej sezóny. Zatiaľ môžeme len polemizovať, ktorý item by bolo najlepšie vrátiť späť do hry.

Launch Pad

Prvé miesto je jasné, Launch Pad je jednoducho stará klasika. Bol tiež prvý item na mobilitu, ktorý sa objavil v predchádzajúcej kapitole. Na Launch Pad mam len dobré spomienky a môžem len dúfať, že ho raz Epic vráti späť.

Launch-Pad

Bouncer

Bounceri sú rovnako skvelým itemom podobne ako Launch Pad. Síce vás neposunú tak ďaleko ale vďaka nim nedostanete fall damage. Bounceri sa dali využiť aj kreatívne, napríklad keď ste chceli prevziať high ground.

Bouncer

Impulse Grenade

Impuls granáty mi prídu ako najférovejší item. Slúžia skvelo na mobilitu a k tomu neničia steny ako je tomu pri Shockwave. Aj keď niesu najlepším itemom na mobilitu, tak je to stále lepšie než nič.

Impulse-granade

Shockwave

Shockwave granáty patrili k najlepším itemom na mobilitu a hlavne, keď ste s nimi vedeli zaobchádzať. No v 2. kapitole by boli až moc silné, kedže sa tu nenachádzajú Launch Pady ani bounceri a hráči, ktorý by vlastnili Shockwave v poslednej fáze, by mali obrovskú výhodu.

Shockwave

Grappler

Asi najmenšia pravdepodobnosť je, že sa do hry vráti Grappler, pretože v štádiu v akom sa hra nachádza by bol neskutočne OP. Teraz sa tu nenachádza žiadny item na mobilitu a hráč s grapplerom by sa mohol rovnať hráčovi s infinity mečom.

Grappler

Do komentára napíšte, ktorý item na mobilitu by ste chceli vrátiť späť do hry.

Ktorý item na moblitu chcete aby sa vrátil

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článokTactical shotgun dostal vylepšenie v update 11.11
Ďalší článokUpdate 11.20 konečne priniesol oficiálne patch notes
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na