Epic pridal toľko itemov do hry, že je úplne normálne zabudnúť na niektorý z nich. Preto sa dneska pozrieme na 5 itemov na ktoré ste pravdepodobne zabudli.

5. Cake Slice

Tieto koláčiky boli vo Fortnite 3 alebo 4 týždne a to počas Fortnite Summer eventu. Pravdepodobne veľa hráčov nevie ani o tom, že existovali. Slúžili na healovanie a mohli ste ich nájsť na zemi.

Odporúčame: Ninja sa vyjadril k FNCS a plánoch v kompetetívnej scéne

Cake-Slice

4. Boom Box

Ďalší item na ktorý si nespomenie väčšina hráčov. Boom box zničil všetky štruktúry, ktoré sa nachádzali 3 bloky od neho. Bol predstavený v 8. sezóne a v hre sa udržal mesiac.

Nedá sa o ňom povedať, že bol efektívny, kedže neskôr bol nahradený dynamitom. Ten mal podobné vlastnosti len mal tú výhodu, že poškodzoval hráčov. Určite patrí, k najdivnejším itemom, ktoré boli vo Fortnite.

Boom-box

3. Port-a-Fort/Fortress

Určite si niektorý z vás na tieto granáty spomenú a je to už dlhá doba, kedy sme jeden z tých itemov videli naposledy. Vďaka obom itemov ste si ihneď mohli postaviť pevnosť a Fortress ponúkal väčšiu pevnosť. Najlepšie na nich bolo, že ste mali postavenú pevnosť ihneď.

Ale aj tak sa nejednalo o moc OP itemi, skôr o niečo neutrálne. Fortress sa používal oveľa viac ale už neboli tak dlho v hre, že som zabudol, že vlastne existovali.

Odporúčame: Mini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny

Port-a-Fort_fortress

2. Smoke Granade

Na tento item si spomenú veteráni série. Smoke granáty neboli v hre hrozne dlhú dobu a ani sa nečudujem, že množstvo ľudí na ne zabudlo. Bol to dosť neutrálny item a zišiel sa hlavne, ak ste chceli oživiť spoluhráča. Ale klasicky sa neobjavoval v inventári hráčov, kedže v late bol nepotrebný.

Smoke-granade

1. Slurp Juice

Som si istý, že na Slurp Juice ste určite nezabudli ale teraz nemyslím klasický Slurp Juice ale jeho originálnu verziu. Ta je oveľa menej známa a tiež menej efektívna, pretože nedokázala healovať zdravie nad 75 bodov.

Čo znamenalo, že ak ste mali 75 zdravia a 0 shieldu, tak ste dostali len 25 bodov shieldu. Našťastie to Epic po čase zmenil a zo Slurp Juciu sa stal skvelý item.

Odporúčame: 5 najdlhšie sa nachádzajúcich itemov vo Fortnite

Slurpy-Juice-Fortnite

Na ktorý item zo zoznamu ste zabudli, že vlastne existoval?

Predchádzajúci článokNinja sa vyjadril k FNCS a plánoch v kompetetívnej scéne
Ďalší článokSypherPK sa vyjadril: Epic zmenil SBMM
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na