Množstvo konzolových hráčov nieje spokojných zo súčasným stavom hry a tu je dôvod prečo.

2. Kapitola Fortnite predstavuje vylepšenia takmer v každej oblasti. Vdýchla do Fortnite život a opäť je to starý dobrý Fortnite. No nieje všetko ružové a množstvo konzolových hráčov ma o hre pochybnosti, hlavne čo sa kompetitívnosti týka. Ty máju nevýhody v rôznych oblastiach, kedy nemôžu konkurovať počítačovým hráčom.

Tiene

Tiene boli vždy problémom pre kompetitívnu stránku Fortnite ale je to ešte horšie s 2. kapitolou. Epic vylepšil grafiku novej mapy, kedy je tu aj viac tieňov a nižšia viditeľnosť.

To by nebol až taký obrovský problém lenže, počítačový hráči si ich môžu vypnúť a konzolový nie. Nepriatelia sú tak neviditeľný ak sa schovávajú pod budovami alebo v kroví. Toto sa zhoršilo ešte viac vo Fortnitemares, kedy je naozaj ťažké vidieť cez hmlu. Počítačoví hráči tak máju ešte väčšiu výhodu.

Fortnite tiene dom a krovie
Fortnite tiene, ako môžu ovplyvniť hranie

Trapky

Trapky sú ďalším problémom konzolových hráčov. Položenie trapky je pomalé a dosť neprispôsobené. Jednoducho, stlačenie tlačidla na trapku nefunguje ako má a je jedno, na čo ste si to nabindovali.

Takýmto spôsobom nedokážete nikoho uväzniť v boxe, pretože skôr zomriete než položíte trapku.

Trapky fortnite

FPS dropy

FPS dropy boli nedávnym problémom, ktorý dosť kazil zážitok z hrania. Prvej tým trpeli všetci, no teraz len konzolový hráči. Kedy im to padá počas bojov, na začiatku hry, jednoducho kedykoľvek.

Počítačový hráči si môžu svoje FPS prispôsobiť, zatiaľ čo konzolový hráči tuto možnosť nemajú.

Spooky Farm

Nosenie hráča

Nosenia hráča je nastavené na Y alebo trojuholník a nedalo sa to doteraz zmeniť. No našťastie nám to Epic dovolil zmeniť a veľa hráčov, to má teraz nastavené na iné tlačidlo. Ale je tu stále problém zo stavaním a editovaním, keď sa nachádza padlý hráč vedľa vás.

Nosenie hráča Fortnite

Nútený cross-platform

Trapky, FPS dropy, tiene, nosenie hráča by až tak nevadilo, keby sme neboli nútený bojovať proti počítačovým hráčom. PC hráči tak majú výhodu takmer v každej kategórii. To znamená, že PC hráč s 2000 výhrami je lepši, než konzolový hráč s rovnakými štatistikami.

Cross platform Fortnite

Aký je váš názor na PC hráči vs konzolový hráči. To mi dajte vedieť v komentári alebo vo facebookvej skupine Tu.

Predchádzajúci článokAli-A hovorí: AUG je najlepšou zbraňou v 2. kapitole
Ďalší článok6 itemov, ktoré boli vo Fortnite veľmi krátko
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na