Vyberanie správneho zvonenia na mobil je rovnako ťažké ako vyberanie nového pozadia. Preto k tomu musíte pristupovať seriózne a pravé s týmto vám pomôžu tieto šikovné aplikácie. Vy tak nemusíte hľadať žiadne zvonenia po internete, pretože máte všetko pekne uložené v aplikácii.

1. New Ringtones Free 2019

Prvá aplikácia ponúka presne to čo sa od nej očakáva a to najnovšie zvonenia roku 2019. Hneď pri zapnutí si môžete všimnúť jednoduché užívateľské rozhranie, kde máte na výber buď najpopulárnejšie zvonenia, ktoré slúžia na inšpiráciu. Alebo všetky zvonenia, kde si môžete vybrať, ktorékoľvek zvonenie.

Keď rozkliknete v ľavom hornom rohu 3 čiarky, tak tam nájdete položku moje sťahovania, alebo môžete poprosiť autora o pridanie vášho obľúbeného songu.

2. Free Ringstone 2019

Ak si z prvej aplikácie odoberiete slovíčko New tak dostanete Aplikáciu Free Ringtone 2019, ktorá sa na svojho predchodcu dosť podobá. Ale užívateľské rozhranie mi v tomto prípade príde jednoduchšie a krajšie. Pretože hneď ako zapnem aplikáciu, tak si nájdem svoje obľúbené zvonenie.

Inak tu nájdete, podobné funkcie ako poprosenie autora o pridanie zvonenia alebo zoznam vašich obľúbených zvonení. V prípade že by ste nenašli svoje zvonenie v prvej aplikácii, tak sa môžete pozrieť do tejto.

3. Zedge

O Zedge sme niečo vraveli v článku o skvelých pozadiach na mobil, len tam sme sa Zedge venovali čo sa týka pozadí ale teraz sa pozrieme na to čo za zvonenia nám môže ponúknuť. Je vidieť že Zedge je z týchto aplikácii najsťahovanejšia, pretože ma pekne všetky zvonenia uložené do kategórii a zoradené podľa najnovšieho.

Nájdete tu všetky songy, ktoré vás nápadnú a ešte k tomu si môžete vybrať pozadie na mobil, čo máte dva v jednom. Len jediné čo mi prekáža je, že nie všetky zvonenia sú zadarmo.

4.Vyzvanacie tony zadarmo

Ak hľadáte aplikácie, ktoré ponúkajú zvonenie na mobil, tak nečakajte originálne názvy. Vyzváňacie tony zadarmo ponúkajú dosť podobné užívateľské rozhranie, ktoré ma aj Zedge. Všetko je tu pekne roztriedené do kategórii a tých kategórii je tu obrovské množstvo. Nájdete tu zvonenia od country štýlu až po rapový štýl.

Tiež aj veľkú knižnicu zvonení, čím nemusíte žiadať o ďalšie zvonenia. Oproti Zedge má tu výhodu že všetky zvonenia sú zadarmo a jediné za čo sa tu platí je prémiový účet, ktorý odstráni reklamy.

5. Oznámi meno volajúceho

Posledná aplikácia je unikát a oproti ostatným neponúka žiadne zvonenia na mobil ale keď vám niekto volá, tak vám oznámi jeho meno. Môžete si nastaviť či vám to meno má opakovať alebo vám ho povie len raz, ďalej rýchlosť a silu zvuku akou meno povie.

Nemusíte si ju nastaviť len pri volaní ale aj keď vám niekto pošle správu. Mená čerpá z databázy kontaktov a je to celkom zaujímaví koncept, ktorý si určite nájde svojich fanúšikov.

Záver

Ako ste si mohli všimnúť existujú rôzne aplikácie, pri ktorých si vyberiete zvonenie na mobil. A Dúfam že po prečítaní, budete mať svoje obľúbené zvonenie na mobile. Budem rád ak mi napíšete do komentára aké zvonenie ste si dali na mobil.

Predchádzajúci článok13 skvelých hier na mobil ktoré sú zadarmo
Ďalší článokPocket Cowboys: netradičná strategická kovbojka
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na