Každý chlap určite sníval o tom že sa raz stane pretekárom. No kto by úprimne nechcel jazdiť v rýchlych autách, mať boku krásne ženy, a k tomu obrovskú slávu. Vyskúšať takýto život ktorý je ako z hollywoodských filmov nám pomáhajú zažiť práve závodne hry.

Závodne hry na počítači už nezažívajú taký veľký úspech ako tomu bolo kedysi no naproti tomu mobilne zariadenia sa hemžia skvelými závodnými titulmi. Ja som pre vás preto dneska vybral zoznam 15 najlepších titulov, ktoré môžte nájsť v Obhode Play.

15. Need for Speed™ Most Wanted

Ako prvé sa v našom rebríčku najzaujímavejších závodných hier objavila nestarnúca klasika Need for Speed Most Wanted. Klenot medzi závodnými hrami prišiel aj na mobily. Hra si po prejdení na mobily zachovala stále svoju užasnú grafiku a hrateľnosť. A po zapnutí vás opäť zasiahne závan nostalgie.

14. F1 2016

Ak ste rozmýšľali aké je to byť jazdcom Formule 1 tak hra F1 2016 vám dokáže tuto predstavu dobre priblížiť. Po grafickej stránky nebudete veriť, že takáto vyspela grafika je už aj na mobily. Hra obsahuje množstvo obsahu a rôznych eventov a to všetko za 2,29€. Pokiaľ by ste chceli hru vyskúšať zadarmo je tu podobný titul F1 Mobile Racing.

13. Asphalt Xtreme: Rally Racing

Ak skôr preferujete závodenie v špinavejšom teréne, tak za vyskúšanie určite stoji hra Asphalt Xtreme: Rally Racing. Kde máte množstvo známych značiek ako Jeep, Ford, Mercedes Benz a ďalšie. Ktoré si potom môžete vylepšiť podľa svojich predstav. Hra taktiež obsahuje multiplayer až o 8-mich hráčov.

12. Need for Speed™ No Limits

Need for Speed Most Wanted je síce super hra ale má cenovku 5,49€ a vy si chcete zahrať niečo zo série Need for speed. Preto tu je Need for speed No limits, ktorý je rovnako skvelý ako jej platený kamarát. V hre sa môžte tešiť na obrovský vyber customizácie vozidiel.

11. Real Racing 3

Ďalšou hrou na našom zoznam je Real Racing 3. Hra od spoločnosti Electornic Arts ponúka viac ako 140 licencovaných aut a 39 okruhov po ktorých môžte jazdiť. Plus pridáva multiplayer pre 8-mich hráčov, jazdy na čas, nočné jazdy a veľa ďalších eventov. Ešte si k tomu pridajte, že hra je kompletne zadarmo a mate skvelú závodnú hru.

10. Gear.Club – True Racing

Gear.Club je viacej než obyčajný závodná hra, Gears.Club vás ihneď stiahne do svojho sveta svojím intuitívnym ovládaním a perfektnou fyzikou. Je na vás či sa rozhodnete závodiť offline alebo si chcete pomerať sily zo svojimi kamarátmi. V oboch režimov sa ale budete kochať dych vyražajúcou grafikou hry.

9. Asphalt 8: Airborne

Tuto hru určite nemusím predstavovať nikomu. Každý kto vlastní mobilný telefón a vie čo je Google play určite túto hru pozná. Asphalt 8: Airborne som taktiež zmienil v rebríčku o najlepších hrach na mobil. V krátkosti ide o jednu z najlepších hier na mobily, a tvorci ešte do teraz pridávajú nový obsah do hry.

8. Rush Rally 2

Štúdio ktoré ma 10 ročné skúsenosti s áčkovými hrami vydalo titul Rush Rally 2 s cenovkou 1,99€. Výhodou je že len jedenkrát zaplatíte a už v hre niesu žiadne ine transakcie alebo reklamy. Jazdite po rôznych terenoch ako je štrk, sneh, asfalt a iné. Alebo kedykoľvek vyzvite svojho kamaráta v skvelom multiplayeri.

7. CSR Racing 2

Konečne tu máme aj niečo pre milovníkov dragových závodov. Bojujte proti ostatným hráčom na celom svete s svojím vlastne vytuneným autom. Vo výbere mate aj luxusné auta ako je LaFerrari alebo McLaren P1. A ak vám tieto luxusne stroje nestačia na výber je z ďalších 200 aut.

6. Horizon Chase – World Tour

Kto si ešte pamätá 16 bitovú grafiku závodných hier pre tlačítkové telefóny. Ak nie tak Horzion Chase vám tuto spomienku rád pripomenie, pravdaže v novom kabáte. Aj napriek svojej grafike je hra veľmi zábava a ihneď vás vtiahne do svojho sveta. Autori vám dávajú zadarmo 5 máp a 2 vozidla ak chcete pokračovať hre musíte zaplatiť 4€. Tento system platenia sa mi páči, lebo mate možnosť vyskúšať hru predtým než do nej vrazíte peniaze.

5. Cyberline Racing

Tato hra kombinuje závodné hry a adrenalínovú akciu, s rýchlymi autami a nebezpečnými zbraňami. Vyzbrojte si auto poriadnym arzenálom a puste sa do závodu, ktorý otestuje nielen to ako viete riadiť vozidlo, ale aj schopnosť uhýbať nepriateľským raketám a popritom ešte ničiť nepriateľov.

4. Ultimate Motorcycle Simulator

Všetky tieto hry boli o závodení v autách no v Ultimate Motorcycle Simulator, ako ste už z názvu uhádli presadneme na motorky. Hra vás ihneď privíta otvoreným svetom, kde môžte jazdiť po meste, tráve alebo púšti. A na to aby ste mali lepšie pocity pri jazdení po týchto krajinách, tak nechýba kvalitné zvukové prevedenie hry.

3. Driveline

Ďalšou hrou v našom zozname zaujímavých hier na mobil je práve Driveline. 3 najobľúbenejšie módy rally, sport a offroad sa skĺbili do jednej závodnej hry. V hre je zatiaľ málo áut ale autori sa snažia ten deficit vyriešiť čo najrýchlejšie.

2. Drift Max Pro

Nebojte sa milovníci driftových závodov nezabudol som ani na vás. Pusťte sa do kariérneho módu ktorý obsahuje 10 sezon a 7 herných modov, ktoré ulahodia každému milovníkovi singleplayeru. Alebo sa pohrajte zo širokým výberom upraví vozidla. Vaše vozidlo môžte potom ukázať v multiplayeri ktorý obsahuje dva módy.

1. CarX Drift Racing

No pokiaľ vám jedna hra o driftovani nestačila potom je tu ďalší titul v podobe CarX Drift Racing. Tvorcovia dokonca vydali varovanie ktoré vraví: Dajte si pozor tato hra vás môžme vtiahnuť na niekoľko hodín preto sa odporúča odpočinok aspoň každých 40m. O hre sa toho da strašne veľa povedať preto spomeniem len to najhlavnejšie ako je: široké prispôsobenie si riadenia, veľké množstvo tratí a ešte väčšie množstvo aut.

Ak už preferujete drag, driftovanie alebo normálne, verím že ste v tomto článku ste našli presne to čo ste hľadali. Pokiaľ preferujete viacej hry na hrdinov môžte si tiež pozrieť článok o RPG hrach. Budem rád ak necháte spätnú väzbu dole v komentároch alebo zahlasujete v ankete.

najzaujímavejšia závodná hra

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článok13 Najlepších RPG hier na mobil 2019
Ďalší článok10 Najzaujímavejších io hier na mobil
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na