Na to, že Fortnite je F2P hra, tak do skinov vrazíte 2-krát viac peňazí ,než do kúpi normálnej hry. Buď sa pridávajú nové skiny do shopu alebo rotujú staré. Vy tak máte šancu kúpiť aj starší skin, kedykoľvek sa objaví.

Skiny z tohto zoznamu sú vzácne hlavne preto, že sa už dlhšiu dobu opäť neobjavili. Môže sa stať, že máte jeden zo skinov vo vašej zbierke a ani o tom neviete.

15. Tinseltoes – 311 dní

Tinseltoes patrí k vianočným skinom a prvý krát bola do hry pridaná, na Vianoce 2017. Je to ženská verzia skinu Codename E.L.F ale oproti nemu bola opäť v shope v roku 2018. Vďaka čomu sa Codename E.L.F umiestňuje vyššie v tomto rebríčku.

Tinseltoes

14. Crackshot a Crackabella – 312 dní

Oba skinny odkazujú na známy rozprávkoví balet od Čajkovského, Luskáčik. Crackshot bol do hry pridaný už v roku 2017 a Crackebella sa k nemu pridala o rok neskôr. Skiny sú súčasťou Luskáčik setu a môžete si k ním dokúpiť snehovú guľu ako harvesting tool.

Cracshot a Crackabella

13. Glimmer – 313 dní

Glimmer je vianočný skin, ktorý odkazuje na Elsu, čo je známa postava z Disneyho animaku Ľadové Kráľovstvo. K skinu ste si mohli dokúpiť aj harvesting tool v podobe zamrznutej vločky a tiež glider, ktorý vypadá ako ľadový kočiar.

Glimmer set

12. Krampus – 314 dní

Presne o jeden deň je starší legendárny skin Krampus. Krampus set obsahuje aj vrece s hračkami, harvesting tool a glider v podobe soba. Krampus je niečo ako čert v našej kultúre, zatiaľ čo Mikuláš dobré deti odmeňuje, tak Krampus tresce zle deti.

Krampus set

11. Grimbles – 316 dní

Grimbles je veľmi zvláštna kombinácia, kedy sa spojil záhradný gnom a vianočný outfit. Je súčasťou vianočných skinov a bol prvý krát vydaný presne na Vianoce 2018. V shope bol len jeden deň a pravdepodobne sa znova ukáže na Vianoce. K skinu ste dostali aj backblink v podobe lampy, čo nieje k rare skinom zvykom.

Grimbles

10. Circuit Breaker – 317 dní

Tento futuristický skin vyšiel ako súčasť Overclocked setu. Skin ma isť príkladom futuristickým kovbojom aj keď to až tak nevypadá. Farby sú kombináciou červenej a čiernej. Prvý krát sme ho mohli vidieť v 2. sezóne, kedy ste si ho mohli viac krát kúpiť.

Circuit Breaker skin ukážka

9. Brilliant Striker – 320 dní

Prvým pohľadom vás skin ničím nezaujme. Znázorňuje roztomilú dievčinu vo fialovo-červenom outfite. Prvý krát sa objavil v 3. sezóne a bol v shope 12-krát. Mužská verzia sa volá Radiant Striker a je trocha menej vzácna.

Brilliant Striker skin výzor
Brilliant striker bundle

8. Hacivat – 324 dní

Tento drevorubačský skin sa inšpiruje tureckou populárnou tieňohrou, Karagöz a Hacivat. Ta hovorí príbeh o dvoch osobách, ktoré sa neustále doberajú. K skinu vyšla aj sekera a prvý krát sa objavil v 5. sezóne. Popis k nemu: From lore to legend, mi pripomína hollywoodske akčné filmy.

Hacivat skin plus bundle

7. Sky Stalker – 332 dní

Sky Stalker sa vyznačuje výzorom pilotov staršej éry. Typická pre jeho výzor je plynová maska a ako bonus ste aj dostali plynový kanister na chrbát. Dokonca ste si mohli dokúpiť krompáč v podobe vrtuľky. V shope bol len 6-krát.

Sky Stalker Wallpaper

6. Far Out Man – 343 dní

Len o jeden deň vzácnejší, je hipisacký skin Far Out Man. Skin sa inšpiruje filmom Far Out Man, ten je o nie príliš inteligentnom hipisákovi, ktorý cestuje po Amerike. Hláška Far Out znamená po hipisácky “cool”.

Far out man výzor skinu
Far out man bundle

5. Diecast – 349 dní

Na prvý pohľad je vidieť, že sa skin inšpiruje Colosom z Deadpoola. Bol vytvorený ako jeden zo skinov steel série, čo je robotická armáda znázornená na obrázku. V balíčku sa nachádza aj ženská verzia, krompáč a glider. Mne osobne sa skin páči ale komunita ma naň iný názor.

Diecast skin výzor
Diecast bundle wallpaper

4. Midnight Ops – 376 dní

Červená kombinovaná s čiernou a robotická ruka sú základnými črtami tohto skinu. Vizuálom vás určite nezaujme a jeho výhoda je, že nebol dlho v shope. Ženská verzia sa nazýva Shadow Ops a vypadá omnoho lepšie.

Midnight Ops bundle

3. Rogue Agent – 414 dní

Skin bol súčasťou starter packu, ktorý stál 600 V-Bucks. To bola skvelá možnosť získať skiny lacne. Ľudia si mysleli, že tieto skiny budu exkluzívne a v shope sa nikdy neobjavia, no mýlili sa, a skin sa v shope objavil. Popis k skinu je: Agent Status: Unknown.

Rogue agent bundle

2. Codename E.L.F. – 642 dní

Konečne ideme na naozaj vzácne skiny. Codename E.L.F. bol prvý-krát uvedený v roku 2017 na Vianoce a ako jediný sa neobjavil na Vianoce 2018. Obyčajný skin sa vďaka tomu stal hodnotným.

Codename E.L.F výzor

1. Recon Expert – 722 dní

Recon Expert nebol v shope 681 dní, čo je takmer 2 roky a patrí k najvzácnejším skinom v hre. Skin vyšiel v roku 2017, kedy nebol Fortnite až tak populárny. Navyše skin nevyzerá dobre a Epic ho zo shopu hneď stiahol.

recon expert výzor

Zhrnutie

Ak ste našli jeden z týchto skinov vo svojej zbierke, tak váš účet má slušnú hodnotu. Cena účtu s Recon Expert sa pohybuje v rozmedzí 800-3500$, čo je slušná cena za Fortnite účet. Dole do komentára napíšte, či váš účet obsahuje jeden z týchto skinov a ktorý z týchto skinov je najkrajší.

Predchádzajúci článokDC sa spojilo s Epic Games
Ďalší článokGhoul Trooper, Skull Trooper prichádzajú na Halloween
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na