Na to, že Fortnite je F2P hra, tak do skinov vrazíte 2-krát viac peňazí ,než do kúpi normálnej hry. Buď sa pridávajú nové skiny do shopu alebo rotujú staré. Vy tak máte šancu kúpiť aj starší skin, kedykoľvek sa objaví.

Skiny z tohto zoznamu sú vzácne hlavne preto, že sa už dlhšiu dobu opäť neobjavili. Môže sa stať, že máte jeden zo skinov vo vašej zbierke a ani o tom neviete.

15. Circuit Breaker – 284 dní

Tento futuristický skin vyšiel ako súčasť Overclocked setu. Skin ma isť príkladom futuristickým kovbojom aj keď to až tak nevypadá. Farby sú kombináciou červenej a čiernej. Prvý krát sme ho mohli vidieť v 2. sezóne, kedy ste si ho mohli viac krát kúpiť.

Circuit Breaker skin ukážka

14. Brilliant Striker – 287 dní

Prvým pohľadom vás skin ničím nezaujme. Znázorňuje roztomilú dievčinu vo fialovo-červenom outfite. Prvý krát sa objavil v 3. sezóne a bol v shope 12-krát. Mužská verzia sa volá Radiant Striker a je trocha menej vzácna.

Brilliant Striker skin výzor
Brilliant striker bundle

13. Hacivat – 291 dní

Tento drevorubačský skin sa inšpiruje tureckou populárnou tieňohrou, Karagöz a Hacivat. Ta hovorí príbeh o dvoch osobách, ktoré sa neustále doberajú. K skinu vyšla aj sekera a prvý krát sa objavil v 5. sezóne. Popis k nemu: From lore to legend, mi pripomína hollywodske akčné filmy.

Hacivat skin plus bundle

12. Sky Stalker – 299 dní

Sky Stalker sa vyznačuje výzorom pilotov staršej éry. Typická pre jeho výzor je plynová maska a ako bonus ste aj dostali plynový kanister na chrbát. Dokonca ste si mohli dokúpiť krompáč v podobe vrtuľky. V shope bol len 6-krát.

Sky Stalker Wallpaper

11. Spooky Team Leader – 309 dní

Spooky Team Leader je oproti ostatným halloweenským skinom menej vzácni, pretože v shope sa objavil na konci halloweenského mesiaca. K skinu ste dostali strašidelnú dyňu zo sladkosťami.

Spooky Team leader bundle

10. Far Out Man – 310 dní

Len o jeden deň vzácnejší, je hipisacký skin Far Out Man. Skin sa inšpiruje filmom Far Out Man, ten je o nie príliš inteligentnom hipisákovi, ktorý cestuje po Amerike. Hláška Far Out znamená po hipisácky “cool”.

Far out man výzor skinu
Far out man bundle

9. Diecast – 316 dní

Na prvý pohľad je vidieť, že sa skin inšpiruje Colosom z Deadpoola. Bol vytvorený ako jeden zo skinov steel série, čo je robotická armáda znázornená na obrázku. V balíčku sa nachádza aj ženská verzia, krompáč a glider. Mne osobne sa skin páči ale komunita ma naň iný názor.

Diecast skin výzor
Diecast bundle wallpaper

8. Hay Man a Straw Ops – 321 dní

Oba skiny najprv boli na obrázku načítacej obrazovky, až neskôr sa z nich stali skiny. Prvý krát sme ich videli na Halloween pred rokom a je dosť pravdepodobné, že sa objavia znova. Straw Ops má prepojenie s Calamity, ktorá pracovala na farme, podľa jedného obrázku.

Hay Man Straw ops bundle

7. Rosa a Dante – 333 dní

Ak sa vám vynorili spomienky na rozprávku Coco, tak to nieje náhoda. Skin vznikol na oslavu dňa mŕtvych(Día de la Muertos), ktorý sa oslavuje v Mexiku. Oba skiny sú reaktívne, čo znamená, že sa menia, keď dávate alebo dostávate poškodenie, okrem toho svietia v tme.

Rosa a Dante Bundle

6. Hallowenske skiny – 335 dní

Bunnymoon, Patch Patroller, Brainiac, Jack Gourdon, Hollowhead, Skull Ranger, Skull Trooper všetky tieto skiny uvidíme pravdepodobne opäť na Halloween. Navyše Skull Trooper patrí k najpredávanejším a najikonickejším skinom a vzácny až tak nieje, jedine jeho fialová verzia.

5. Midnight Ops – 343 dní

Červená kombinovaná s čiernou a robotická ruka sú základnými črtami tohto skinu. Vizuálom vás určite nezaujme a jeho výhoda je, že nebol dlho v shope. Ženská verzia sa nazýva Shadow Ops a vypadá omnoho lepšie.

Midnight Ops bundle

4. Rogue Agent – 381 dní

Skin bol súčasťou starter packu, ktorý stál 600 V-Bucks. To bola skvelá možnosť získať skiny lacne. Ľudia si mysleli, že tieto skiny budu exkluzívne a v shope sa nikdy neobjavia, no mýlili sa, a skin sa v shope objavil. Popis k skinu je: Agent Status: Unknown.

Rogue agent bundle

3. Codename E.L.F. – 609 dní

Konečne ideme na naozaj vzácne skiny. Codename E.L.F. bol prvýkrát uvedený v roku 2017 na Vianoce a ako jediný sa neobjavil na Vianoce 2018. Obyčajný skin sa vďaka tomu stal hodnotným.

Codename E.L.F výzor

2. Ghoul Trooper – 673 dní

Toto jeden z tých skinov, ktorý je vzácny a zároveň nádherný. V hre je ho vidieť ojedinele. Ak ho nedajú opäť na nadchádzajúci Halloween, tak bude nepochybne patriť k najvzácnejším skinom. Keď vyšiel, tak bol vysoko predávaný.

Ghoul trooper výzor

1. Recon Expert – 689 dní

Recon Expert nebol v shope 681 dní, čo je takmer 2 roky a patrí k najvzácnejším skinom v hre. Skin vyšiel v roku 2017, kedy nebol Fortnite až tak populárny. Navyše skin nevyzerá dobre a Epic ho zo shopu hneď stiahol.

recon expert výzor

Zhrnutie

Ak ste našli jeden z týchto skinov vo svojej zbierke, tak váš účet má slušnú hodnotu. Cena účtu s Recon Expert sa pohybuje v rozmedzí 800-3500$, čo je slušná cena za Fortnite účet. Uvidíme či v 11. sezóne budu stále najvzácnejšie skiny. Dole do komentára napíšte, či váš účet obsahuje jeden z týchto skinov a ktorý z týchto skinov je najkrajší.

Predchádzajúci článokDC sa spojilo s Epic Games
Ďalší článokGhoul Trooper, Skull Trooper prichádzajú na Halloween
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na