Áno aj ja som rád, keď do hry nemusím investovať žiadne peniaze ale na druhu stranu si nerád užívam otravne reklamy. Ale nebojte sa, na Google Play sa nájdu aj také hry, ktoré vás zabavia a nemusíte do nich investovať ani cent. Ktoré hry mam namysli, tak to si ukážeme v našom zozname.

1. PUBG

Na prvé miesto som jednoducho nemohol dať nič iné ako PUBG. Pretože sa to hra fantastický a dokonca na mobile hrá viacej hráčov ako na Xboxe . A stále nedokážem prísť na to ako dokázali zmestiť všetky prvky PUBG na tak malý displej.

Pre tých ktorí PUBG nehrali sa jedná o klasickú Battle Royal hru, kde 100 ľudí vyskočí z lietadla a posledný nažive vyhral. Len škoda že tu je len originálna mapa ale to nevadí a za mňa je to najlepšia strieľačka na mobily.

Môžete vyskúšať aj PUBG na počítači pomocou rôznych emulátorov. To je skvelé ak si nechcete hru kupovať a pritom zahrať na počítači.

2. Pocket city

Máme tu Sim city na mobil, len s odlišnou hrateľnosťou. Ako prvé v Pocket City dostanete tutoriál, ktorý môžte rovno preskočiť, pretože hru sa naučíte takmer ihneď. Vašou úlohou ako v podobných hrách býva je budovať cesty, mestá, zóny, potom väčšie mesta, väčšie zóny, za čo dostávate peniaze a skúsenosti.

Len si musíte dávať pozor na rôzne živly, aby vám váš sen rýchlo nezmizol. Hra sa dá hrať aj zadarmo len si musíte zvyknúť na reklamy a stavanie budov zaberá čas. Ale ak zaplatíte 3,89€, tak si môžete vychutnať tento zážitok bez čakania a reklám.

3. Hearthstone

Ktorá kartičková hra pobláznila toľko ľudí ako Hearthstone? A to nielen na mobile ale aj na počítači. Pre tých ktorý Hearthstone nepoznajú, tak cieľom hry je zničiť nepriateľského hrdinu za pomoci balíčka kariet.

Vy si môžete vybrať z obrovskej kolekcie kariet, čím sa stáva každý balíček unikátny. Pokiaľ ste nováčik, tak aj na vás Hearthstone mysli a pridal kartu, ktorá vám vytvori profesionálny balíček, takže ako nováčik môžete konkurovať silnejším balíčkom. Ešte k tomu vyšiel nový adventure mód.

4. Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded môžete poznať z Xboxu alebo PS-ka, jedná sa o hru ktorá sa dosť podoba na Galaga Wars. Vy sa stanete pilotom vesmírnej lode a vašou úlohou je dostať sa na koniec levelu. Musím vás upozorniť že hra vás vôbec nešetri.

A stane sa veľa krát že budete opakovať daný level. Ale kvôli tomu je hra táka chytľavá, pretože si budete hovoriť že na tento pokus mi to konečne vyjde. V sumáre ma hra skvelú hrateľnosť, perfektnú grafiku a zaujímave boss fighty.

5. Another Eden

Je to hra s klasickým JRPG štýlom, kde zbierate hrdinov do svojej kolekcie. Takáto hra je zábavná, pokiaľ hrdinovia ktorých zbierate sú zábavný, a Another Eden toto pravidlo spĺňa. Tato hra je od tvorcov Chrono Trigger, čo je jedna z najlepších JRPG hier na mobile, lenže ma cenovku 10€.

A vy sa nemusíte báť žeby bola hra v zlých rukách. Čo sa týka boja je to klasický JRPG štýl, kde sa striedate v útočení s nepriateľom. Dejová línia je skvelá a nájdete tu aj vedľajšie úlohy. Tak ak máte radi hry takéhoto žánru, tak Another Eden je pre vás povinnosť.

6. Alto’s Odyssey

Ako prvé vás musí hra uchvátiť svojou nádhernou grafikou. Najprv začnete v zasnežených horách a potom sa vydáte do opustenej púšte. Všetky levely sú vizuálny skvost a vy si budete vychutnávať prostredie viacej ako samotnú hrateľnosť.

Vy sa ocitáte v roli Alta. Alto je vášnivý lyžiar, ktorý sa lyžuje po všetkých kopcoch na svete, pričom prekonáva prekážky. Prekážky preskočíte jedným klíkom na obrazovku a popritom ako ich preskakujete, tak robíte rôzne triky, za ktoré získavate body. A je to
jedná z najlepších hier, ktorá v roku 2018 vyšla

7. Electronic Art

Electronic Art vydávajú skvelé hry a chcel som vybrať jednu z ich vydavateľstva ale nevedel som ktorú, tak som tu pridal celé vydavateľstvo. Vydavateľstvo stojí za najlepšími športovými titulmi, ako sú napríklad FIFA, NBA alebo UFC.

A tiež vytvorili známu sériu Plants VS Zombies, do ktorej už takmer 6 rokov neustále pridávajú nový obsah. Majú skvelé hry zadarmo ale aj tie prémiové a pokiaľ si chcete rozšíriť zoznam, tak vám odporúčam pozrieť si knižnicu ich hier.

8. Candy Crush Saga

Do zoznamu som jednoducho musel dať aj Candy Crush, pretože ktorá Freemium hra získala toľko fanúšikov ako práve Candy Crush. Princíp hry je jednoduchý a to spojiť 3 alebo viac sladkosti, čim sladkosti zmiznú z hracej dosky a pribudnú ďalšie, ktoré potom môžu byť lepšie naukladané.

Vo vyšších leveloch sú pre vás prichystané ťažšie nástrahy ale s týmto vám môžu pomôcť veci, ktoré si kúpite v hre. A kto Candy Crush ešte neskúsil, tak by mal túto chybu ihneď napraviť.

9. Rangers of Oblivion

Rangers of Oblivion je hra, ktorá si berie inšpiráciu z Monster Hunter World. Kde vašou úlohou je loviť príšery a po zabití z nich vypadnú rôzne veci za ktoré si môžete vytvoriť zbrane a brnenie. Potom budete loviť silnejšie príšery a vytvárať si silnejšie zbrane a brnenie.

Celá hra je oblečená do MMO kabátu a hra sa to dobre aj samému ale lepšie keď si prizvete partu priateľov. A nemusíte len loviť príšery popri hre môžete robiť aj iné aktivity ako napríklad rybárčenie.

10. Forged Fantasy

Forged Fantasy sa s vami nepára a ihneď vás hodí do boja, kde sa snažíte pochopiť základné mechaniky. Po boji si vyberiete loot, vylepšíte si hrdinov alebo kúpite nového hrdinu a šup do ďalšieho boja. Mate tu základný vyber, ako je mág, vrah, bojovník a lukostrelec.

Do boja si môžete brať maximálne 5-tich hrdinov, ktorý bojujú buď automaticky alebo môžte ovládať jedného z nich. Pri hre vás udrží neustále vylepšovanie hrdinov a tiež honba za novými hrdinami.

11. Hang line

Hang line je presne to čo názov hovory a vy sa stávate postavičkou, ktorá rada šplhá po horách pomocou lana. Na začiatku vás vrtuľník vysadí v horách, kedy sa snažíte zachrániť všetkých stroskotancov. Pričom zbierate mince aby ste získali čo najlepšie skóre.

V každej úrovni nadejte rozlične výzvy, za ktorých splnenie dostanete extra mince. Hra končí ak vám nevyjde jedno zaháknutie. Keď budete v obtiažnejších leveloch, tak sa budete snažiť dostať na čo najlepšiu pozíciu aby vám ďalšie zaháknutie vyšlo a na tomto elemente stojí celá hra.

12. Rumble Stars

Nie nedal som to do zoznamu len preto že na titulnom obrázku je lev Alex z Madagaskaru. Skôr preto že sa mi to dosť podobá na Clash Royale, lenže je to zo zvieratami a hrá sa tu futbal. A presne ako Clash Royale je hra zábavná a do konca zápasu napínavá.

Začnete s brankárom a na ihrisko posielate zvieratá, ktoré už potom hrajú samé a nemôžete ich ovládať. Vy ich musíte posielať na ihrisko tak aby spolu spolupracovali, pretože každá postáva ma inú schopnosť napríklad lev je dobrý útočník, panda sa nehýbe a býk nehrá ale útočí na ostatné zvieratá.

13. Full Metal Monsters

Rebríček nám ukončujú robotický dinosaury alebo dinosaury s robotickými časťami, no jednoducho dinosaury. Jedna sa o tímovú strieľačku, kde vašou misiou je udržať cieľové miesto až pokým nevyhráte.

Ale predtým než vstúpite do boja, si budete musieť vybrať jedného dinosaura a naložiť na neho najlepší arzenál zbraní, aký len ide. Hra sa podoba grafikou na ARK a ničiť ostatných dinosaurov je celkom zábava a určite to stoji za vyskúšanie.

Záver

Náš zoznam hier je u konca verím že ste si vybrali aspoň jednú skvelú hru. Ak ste tu nenašli svoju obľúbenú hru, a myslíte si že by nemala chýbať v zozname, tak mi určite o tom dajte vedieť dole v komentári.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na