Mobilné hry ukrývajú medzi sebou aj kvalitné RPG tituly. Ak hľadáte dobrý RPG titul, ktorý pri ktorom vydržíte viacej než par hodín, tak dneska sa vami podelím o 13 najlepších RPG titulov, ktoré overil sám čas.

13. Darkness Rises

Darkness Rises je inovatívne Rpg s prekrásnou grafikou a zaujímavou hratelnosťou. Vydajte sa do boja proti zlu zo 4 hrateľnými triedami: warrior, wizard, assasin a berserker. Je na vás či si vyberiete boje s hráčmi v arenach alebo preferujete viacej boje proti horde démonov v dlhých podzemiach. Ak si už vyberiete čokoľvek hra Darkness Rises vás zabaví na veľké množstvo hodín.

12. Aura Kingdoms

V Aura Kindoms sa stanete Envoyom ktorých povolala samotná bohyňa stvorenia Gaia, aby ochránili Azuriu pred temnými silami. K tomuto vám bude pomáhať viac ako 100 hrdinov nazývaných Eidolon, ktorých môžte povolať k sebe do boja. Aura Kingdoms je svojské MMORPG, ktoré si berie dobré vlastnosti od ostatných RPG titulov a k tomu pridáva ešte množstvo svojich mechanik.

11.Rangers of Oblivion

Ak ste niekedy premýšľali aké by to bolo hrať Monter Hunter: World na mobile, tak Rangers of Oblivion vám vie dosť dobre tuto skúsenosť priblížiť. Vašou úlohou sa stáva lovenie rôznych monštier, z ktorých po zabití padajú materiály na výrobu lepších zbrani alebo zbroje. A to všetko môžte buď sám alebo s partiou kamarátov.

10. Grim Soul: Dark Fantasy Survival

Svet Grim Soulu bol kedysi prosperujúcou krajinou, až keď sily zla neobrátili tento kraj na pustinu, kde nájdete už len strach a temnotu. Vašou úlohou sa stava prežiť v tejto pustine. Vy si tak začneme stavať domou, chodiť ťažiť nejaké tie suroviny, bojovať v podzemiach a craftiť lepšie veci. A keď už budete mať nejakú tu lepšiu výbavu môžte isť plieniť ostatných hráčov.

9. Arcane Legends

Jedna z najlepších fantasy MMORPG hier na mobil. Hra si prešla dlhým vývojovom a hra ju množstvo hráčov, takže sa nebude musieť báť, že nemáte proti komu bojovať. Tradične veci ako zbieranie lootu, zabíjanie bossov, vylepšovanie vybavenie, tu nadobúdajú úplne novú úroveň zábavy. Ešte ak si k tomu prizvete par kamarátov zaručene sa nebudete nudiť.

8. Eternium

Ak neviete dočkať nového Diabla: Immortal, alebo si chcete zahrať skvele RPG tak Eternium je titul pre vás. Hneď ako zapnete hru vás očari krásna grafika a intuitívne ovládanie, kore hneď dostanete pod ruku. Hra je takmer free-to-play jediné čo si v hre môžte kupovať sú gemy za ktoré si potom môžte kupovať lepšiu výbavu. Ale nebojte sa tie najlepšie veci idú získať iba hraním.

7. Inotia 4

Už dávno vieme, že na grafike hry až tak nezáleží. Dobrým príkladom nám je Minecraft a ďalším príkladom je práve Inotia 4. Ide o Free to Play RPG titul, ktorý obsahuje všetky prvky RPG, ktoré ma správny titul obsahovať ako napríklad: strom schopnosti, plnenie uloh, zbieranie skúsenosti, hľadanie lepšieho vybavenia, crafting, bosovia.

6. Final Fantasy Brave Exvius

Jedna sa o JRPG titul zo sveta Final fantasy, kde bojuje dobro proti zlu. Hru doplňa Old School grafika a dungeony sú v štýle Gauntlet.

5. Dungeon Boss

V Dungeon Boss si zostavíte tím vlastných hrdinovov a bojujete v malých dungeonoch pomocou turn-based combatu. Kde každý hrdina ma svoju vlastnú špecializáciu, ktorá je znázornená  farbou. Na vyber mate tiež, medzi klasickou kampaňou alebo napádaním dungeonov ostatných hračov.

4. Nonstop knight

Ďalšou hrou je Nonstop knight, ktorý by sa dal charakterizovať, ako Diablo titul pre lenivejších. Nonstop knight sa podobá na ostatné dungeon crawler tituly, len s tým že hrdina sa pohybuje a útočí za vás. Na vás tak ostáva len klikanie kúziel a zbieranie šťavnatého lootu.

3. Star wars Galaxy of Heroes

Fanúšikovia Star Wars bude jasať, pretože ďalšou hrou je Star Wars: Galaxy of Heroes. Jedná sa o Turn Based RPG, kde bojujete zo svojimi obľúbenými postavami zo sveta Star Wars, ako su: Chewbacca, Han Solo, Luke Skywalker v ikonických prostrediach.

2. Postknight

Hra od tvorcov Tiny guardians, odkiaľ si zobrala niekoľko prvkov a prepracovala ich. Postknight je jednoduchá, zábavná hra s roztomilou grafikou, ktoréj najdete klasicke RPG prvky ako zabíjaj príšery dostaneš vybavu zabíjaj príšery dostaneš level a zabíjaj príšery dostaneš ešte lepšiu výbavu.

1. Tap Titans 2

Náš rebríček najlepšiích RPG na mobil ukončuje pokračovanie úspešnej klikačky Tap Titans, ktorú som spomínal v článku o najlepších hrach na mobil. Ihneď po krátkom tutorialy ste hodený do hry a vašou jedinou úlohou he túkať kdekoľvek na obrazovku. Ťukaním na obrazovku zničíte svojho protivníka a objaví sa hneď novy, síce to znie jednoducho ale je to neskutočná zábava.

Tak toto bol súhrn 13tich najlepších RPG titulov na mobil. Pokiaľ sa rozhliadate po skvelých hrach pre mobil na ktoré nepotrebujete internet, určite si pozrite článok o offline hrách. A ktorá sa páčila najviac vám, o tom môžte zahlasovať dole v ankete.

Najlepšia RPG hra na mobil

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článok25 najlepších hier na mobil overených časom
Ďalší článok15 zaujímavých závodný hier na mobil
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na