Vyhrať v dnešnej dobe vo Fortnite dokáže každý, keďže sú v hre boti. No v minulosti to také ľahké nebolo a ešte ťažšie to bolo, ak ste nepoužili klasický ovládač. Takejto výzvy sa chopili hráči zo zoznamu, kedy sa pokúsili vyhrať s gitarou, volantom a ďalšími výmyslami.

10. Avxry, Písací stroj

Jedného dňa si tento streamer povedal, že Fortnite pre neho nieje výzva, tak premýšľal ako si ho sťažiť. Mimochodom Avxry, ako prvý dosiahol lvl 1000 vo Fortnite. Vtedy ho napadlo, že miesto klávesnice použije písací stroj a išlo mu to perfektne.

9. DrDisRespect, Pedále

Patrí k najznámejším streamerom vo Fortnite. DrDisRespect si chcel vylepšiť hru, tak pripojil k klávesnici a myši, pedále. Týmto sa pokúšal získať výhodu nad nepriateľom ale ťažko povedať, či nejakú mal.

8. Weezy, Nintendo controller 64

Weezy si zaslúži pochvalu už za to, že dokázal spárovať ovládač od Nintenda s počítačom. Tento ovládač je od klasických odlišný a určite s ním nemal šancu vyhrať, no aspoň skončil na druhom mieste.

7. UKOGmonkey, Gitara

Je známy youtuber, ktorý hra prevažne Guitar hero a keď sa dostal Fortnite na vrchol svojej popularity, tak sa rozhodol niečo z toho vyťažiť. Podarilo sa mu prepojiť Fortnite a gitaru, kedy dal dokonca nejaké killy, no na Victory Royale to nestačilo.

6. Crispy Concords, Hlas

Crispy Concords je známy hlavne tým, že hra hry s nezvyčajnými ovládačmi a hral Fortnite aj s gitarou. No raz sa mu podarilo ovládať Fortnite hlasom, kedy keď povedal dopredu, tak postava išla dopredu. S týmto nemal šancu vyhrať, no podarilo sa mu, aspoň eliminovať AFK hráča.

5. FabianChills, Volant

Toto by som chcel určite niekedy vyskúšať. Otočením volantu doprava a doľava hýbal kamerou, zvyšok mal nabindované na tlačidlách. Neviem, či vyhral Victory Royale ale určite si zaslúži body za množstvo killov a tiež sa mu podaril kill zo sniperkou.

4. Happyf333tz, Taneční stroj

Tieto tanečné stroje môžete poznať hlavne z filmov, kedy musíte stúpať na šípky, podľa monitora. Youtuberovy Happyf333tz sa podarilo prepojiť tanečný stroj s Fortnite a vypadá to zábavne. Vyhral hlavne vďaka tomu, že mal silný squad.

3. TheRelaxingEnd, Zbraň

Je jeden z najpopulárnejších youtuberov s unbonxing videami. Jedného dňa hral Fortnite s klasickou zbraňou, keby mal ešte nejaký pás pod sebou, tak by to vypadalo úplne, ako v Ready Player One. Z gameplayu nieje vidieť, či vyhral alebo nie.

(Video začína od 12:30 pre mobilných používateľov)

2. Beaks, Infinity gauntlet

Je to špeciálna myška, ktorá sa podobá na ruku a inak, ako Infinity Gauntlet by som to nenazízal. Je to jeden z najlepších ovládačov v našom zozname a Beaks ho používa dodnes.

1. Axvry, Wii ovládač

Axvry začína a ukončuje rebríček, tentoraz vyskúšal hrať s Wii ovládačom. Na začiatku mu to moc nešlo a musel si najprv zvyknúť. No po chvíli sa mu začalo dariť a dal Victory Royal, čo sa vtedy nepodarilo väčšine hráčom s klávesnicou a myškou.

Zhrnutie

Je zvláštne, s čím všetkým dokážu ľudia hrať Fortnite. Ak uvidíte niekedy nemotorného hráča, tak to nemusí byť bot ale nejaký youtuber, ktorý skúša vyhrať Fortnite s pianom. Ktorý bol podľa vás najzvláštnejší ovládač, mi napíšte do komentára alebo vo Facebookovej skupine Tu.

Predchádzajúci článokAký ma súvis tajomný bunker a Save the World? Fortnite
Ďalší článokFortnitemares – Storm King, Spooky Farm a omnoho viac
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na