Pamätáte si tie časy keď Agar.io bol fenoménom a hral to takmer každý. Pritom ste nevedeli pochopiť ako môže byť hra s tak jednoduchým princípom, tak zábavne. Jedinou vašou úlohou bolo stať sa čo najväčším. Úprimne gratulujem každému kto dosiahol prvenstvo v Agar.io

No po sláve Agar.io sa vývojári začali predbiehať s vytváraním nových io hier. Do dnešného dňa vyšlo na mobily nespočetné množstvo týchto a je už ťažké sa v nich aj zorientovať. Preto sa dneska pozrieme na tie známejšie ale aj na tie menej známejšie ale stále zaujímave.

10. Goons.io Knight Warriors

Prvou našou hrou je Goons. io. Ako je už zvykom v io hrách ovládanie je jednoduché. Jediné čo musíte stláčať je seknutie mečom alebo dash pomocou ktorého sa dostanete rýchlo do boja z boja. Jedno seknutie mečom skolí každého nepriateľa. Čim viac nepriateľov zabijete tým dlhší meč máte.

9. ZombsRoyale.io – 2D Battle Royale

Battle Royaly práve zažívajú veľké bum nedávno vydaný Apex Legends nám to len utvrdil a zosadil z trónu Fortnite. Ak si chcete zahrať nejaký ten Battle Royal aj na mobily, tak to mate možnosť práve v skvelom ZombsRoyal.io. Hra sa podobne ako vo Fortnite musíte zabiť ostatných 99 hráčov. Pokiaľ neradi hráte s sám na vyber mate dua aj squady.

8. Snowball.io

Vytvorte čo najväčšiu snehovú guľu ktorú potom vystrelíte na svojho nepriateľa. Hráte na kúsku ľadu a pomocou snehových gúľ sa snažíte vyhodiť svojho oponenta z mapy. Čím viac oponentov zničíte tým ste väčší ste a ľahšie sa vám veľké snehové gule.

7. AXE.io

o AXE.io sme sa už zmienili v článku o najlepších multiplayerových hrách pre mobil. V rýchlosti ide o io hru v ktorej sa snažíte zabiť svojho nepriateľa pomocou hadzacej sekery. Čim viac nepriateľov zabijete tým môžte mať v zásobe viacej sekier a tiež môžte využívať rôzne vychytávky ako je meč alebo štít. Tiež tu môžte nájsť viacej módov ako deathmach alebo boj proti drakovi.

6. Arrow.io

Ďalšou zaujímavou hrou je Arrow.io. Stanete sa lukostrelcom ktorého hlavnou úlohou je zničiť svojho nepriateľa. Zaujímavým aspektom tejto hry je, že za každý level dostanete na výber z 3 schopnosti, ktoré zlepšia vašu postavu. A týchto schopnosti je v hre obrovské množstvo, čo do hry pridáva aspekt nepredvídateľnosti a vy tak každý raz budete bojovať proti nepriateľovi s inými schopnosťami.

5. Paper.io 2

V Paper.io 2 je vašou úlohou ovládať čo najväčšie územie aké sa dá. Vy sa tak snažíte rozširovať svoju farbu ale pozor musíte to robiť pomaličky. Pokiaľ sa stane že niekto preruší vašu čiaru počas toho ako vytvárate nove pole svojej farby vy ihneď umriete a môžte začať odznova.

4. Hexar.io

Hexar.io je tak trochu podobne fenoménu Paper.io. Snažíte sa zafarbiť čo najväčšie množstvo hexagonou ale opäť si musíte dávať pozor na svoj chvost pokiaľ vás niekto zničí musíte začínať odznova. Za hranie si potom môžte odomykať nové skiny, čo vás udrží pri hraní trocha dlhšie.

3. Slither.io

Na túto hru si pripravte pevne nervy, lebo ich budete istotne potrebovať. Vašou úlohou podobne ako v Agar.io je stať sa čo najväčším. Tým že sa váš nepriateľ zahryzne do vášho tela umiera a
čím väčší ste tým je pre vás ľahšie dostať nepriateľa do pasce.

2. Diep.io

Hra od tvorcov Agar.io, kde tentokrát nesadnete do tanku a snažíte sa ostať ako jediný v aréne. V Diep.io funguje princíp levlov a levly získavate za ničenie všetkého na okolo. Po dosiahnutí určitého levlu si môžte vybrať medzi classmi ako twin, sniper, machine gun. Diep.io je prepracovaná io hra ktorá vás zabaví na dlhé hodiny.

1. Hole.io

V poslednej hre v našom rebríčku sa stávate čiernou dierou na plný úväzok. Začínate v meste ako malá dierka a postupne ako sa kŕmite stávate sa väčším a väčším. Ale musíte si dávať pozor aj na ostatné čierne diery, ak je nepriateľ väčší pokojne sa môže stať že vás pohlti a vy tak musíte začínať odznova.

Tak to to bol rebríček najlepších io hier na mobil, môžte ich hrať s kamaratmi online alebo offline, je na vás čo preferujete. Pokiaľ mate radi pretekáte určíte sa pozrite na rebríček najlepších závodných hier. A čo ktorá bola vaša obľúbená io hra?

Nalepšia io hra?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článok15 zaujímavých závodný hier na mobil
Ďalší článok10 najlepších akčných hier na mobil
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na