Akčné hry tu boli pre nás od nepamäti. Nie jeden človek príde vystresovaný z práce, alebo školy a niekde potrebuje vyventilovať svoj stres. A čo je lepšie na zníženie úrovne stresu ako správna akčná hra? Hneď ako zapnete svoju obľúbenú akčnú hru a začínate ničiť nepriateľov vaša úroveň stresu padá prudko dole.

Dneska sa dá vyventilovať stres už aj na mobilných zariadeniach. Je množstvo skvelých akčných hier v obchode play. A ja som sa rozhodol, že sa na tieto hry pozriem a vybral soml top 10 akčných hier na mobil, ktoré by mal vyskúšať každý hráč.

10. Hungry Shark World

Hneď prvou hrou v našom zozname akčných hier je Hungry Shar World. V otvorenom svete jete všetko čo vám príde do cesty a platí pravidlo zjedz alebo budeš zjedený. Potom čo svojho žraloka dostatočne nakŕmite, začínate si kupovať naňho rôzne vychytávky ktoré mu zvyšujú rýchlosť alebo poškodenie. Predsa čo by to bolo za žraloka bez dáždnika a sluchatok?

9. DEER HUNTER CLASSIC

Najznámejší lovecký simulátor histórie, funguje už dlhú dobu na mobile a preto mi nedá ho nespomenúť. Na ceste za úspešným lovcom sa vám postavy zver rôzneho typu, ktorú budete loviť vo viac ako 100 druhoch prostredia. Už keď ste nadobudli skill v singleplayery určite vyskúšajte co-operáciu pre viac hráčov.

8. Temple Run 2

Temple Run 2 doslova predefinovalo mobilnú históriu od základu. Ani za tie roky nestratila hra na zábave a autori postupne vylepšujú grafiku pridávajú nove mapy, nove modely, nove prekážky a množstvo ďalších veci. Každý charakter ma odteraz svoj vlastný power up a je len na vás ktorý si vyberiete. Pokiaľ ste mali radi Temple Run 2, tak určite neoľutujete ak si ho znova stiahnete.

7. Mars: Mars

Stavím sa s vami, že určite neuhádnete na akej planete sa toto hra odohráva. Ak ste tipovali Mars tak ste tipovali správne. Pristaňte čo najpresnejšie na pristávacej plošine. V tejto hre si vypilujete vaše pilotovanie na maximum. Lietať s jack-packom, ktorý ma len určite množstvo paliva a zároveň pristať na malinkej plošine nieje vôbec jednoduché. Ako odmenu za skvele pristatie si potom môžte spraviť selfie.

6. Zombie Catchers

Každý, poznáme ten otrepaný príbeh ako sa musíte brániť pred hordou mozguchtivých zombikov. Zombie Catcher berie tento príbeh trocha z opačného kopca. Vy stávate lovcom zombikov ktorý sa snažia pred vami utekať. Najväčším pomocníkom pri love je vaša harpúna a ľstivé pasce. Pravdaže je toho omnoho viac, ale vymenovať všetky vychytavky by mi zabralo celý článok. Tak sa vydajte na lov a odhaľte čo všetko tato hra v sebe ukrýva.

5. Flippy Knife

Flippy Knife je presne ta hra, ktorá vám ukáže ako sa okolo jedného princípu dá vytvoriť cela hra. Na výber mate medzi 4 modmi a určite vyskúšate každý, ale len jeden bude váš obľúbený ktorý budete pilovať. Vy tak bude len zbierať mince na nové nože a každý raz čo vyskúšate nôž, zamyslite sa aké by to bolo hrať s iným nožom.

4. BombSquad

BombSquad je v krátkosti Bomberman na mobily. Ideálna hra pre partiu kamarátov, kde hráčovov úlohou je vystreliť do povetria svojho protivníka. V hre nájdete množstvo herných režimov, ak vás jeden prestane baviť môžte vyskúšať ďalší. Čo je ešte výhodou, hru si môžte prepnúť aj na televízor, potom sa hra stáva oveľa zábavnejšia. BombSquad je jednoducho bombová hra.

3. DEAD TRIGGER 2

Čo by to bol za rebríček najlepších akčných hier na mobil bez zabíjania zombikov? Svet pohltil nebezpečný vírus a z ľudí sa tak stavajú zombici. Ja viem príbeh je tak trochu klišé ale hra ma skvelú grafiku a zabíjanie zombikou je neskutočná zábava a to je jedine o čo ide.

2. Bushido Bear

Čo je nebezpečnejšie ako naštvaný medveď? Alebo čo je nebezpečnejšie ako nindžá s dvoma mečmi? No predsa ninďza medveď s dvoma mečmi. V Bushido Bear sa stane nindža medveďom, ktorý ma za úlohu ochrániť les pred nekončiacimi vlnami útočiacach démonov.

Po dlhšom hraní si odomykáte charaktery, ktoré maju rôzne schopnosti, jeden ma teleport, dalši spomalenie, takže si môžte svoje útoky naplánovať. Tak nečakajte a pomôžte medveďovi ochrániť les pred démonmi.

1. Dan the Man

Dan the Man môžte poznať z článku o najlepších hrach na mobil. Jedna sa o klasickú arkádovú zabavu, ktorá uspokojí aj dušu náročnejších hráčov. Odomykajte si nove vybavenie, kombá a zbrane, ktoré vám pomôžu rozmlátiť vašich nepriateľov. A to všetko môžte zažiť v troch herných režimov. Tak na čo čakáte? Staňte sa legendou už teraz.

Pravdaže že by sa našlo oveľa viac skvelých akčných hier, no ja som snažil vybrať top 10, ktoré sa najviac mne páčili. Ak sa vám článok páčil určite si pozrite aj iné články napríklad o io hrách. Ktorá hra sa páčila najviac vám, o to môžte zahlasovať v ankete.

Najlepšia akčná hra

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článok10 Najzaujímavejších io hier na mobil
Ďalší článok20 strieľačiek pre váš mobil v roku 2019
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na